Albumy muzyczne
nowość Słony Kiss

Ofelia (Iga Krefft) Słony Kiss Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Słony Kiss" (Ofelia (Iga Krefft)). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ofelia (Iga Krefft).

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Słony Kiss".

O albumie

Ofelia wypuszcza "Słony Kiss" - kolejny doskonały taneczny singiel wyprodukowany przez Kubę Karasia. Poznajcie Lisę - drugą z ośmiu muzycznych odsłon Ofelii. Singiel i klip od dziś dostępne w sieci.

Lisa ma złamane serce, lecz nie wie jeszcze, że jej złamane serce może uleczyć tylko jedna osoba. Ona sama! Słony Kiss to opowieść o bardzo słodkiej zemście, która odbywa się na łamach wewnętrznej estrady Lisy. To już kolejna bohaterka, którą Ofelia porywa do tańca i pokazuje, że szkoda czasu na słone pocałunki!

Let's just have fun!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Słony Kiss" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Słony Kiss".
Polecamy
Ofelia (Iga Krefft)
Ofelia (Iga Krefft) - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!