Albumy muzyczne
nowość Samuraj

Ofelia (Iga Krefft) Samuraj Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Samuraj" (Ofelia (Iga Krefft)). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ofelia (Iga Krefft).

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Samuraj".

O albumie

"Samuraj to historia ambicji i stawania twarzą w twarz z ograniczeniami, które zazwyczaj zaczynają się wewnątrz nas. Helena myśli, że jako kobieta nie wpasowuje się w stereotypy zwłaszcza bardziej "męskich" profesji i ogólnie - w "męskim świecie". Nie wie jednak, że taki istnieje jedynie w jej głowie.
Gdy śpiewa "Hej, no Ty! Mów mi - jak Ci się dzisiaj podobam?" - śpiewa do swoich prześladowców, ale przede wszystkim SAMA DO SIEBIE. Czasem łatwo możemy stać swoim własnym wrogiem nr 1."

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Samuraj" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Samuraj".
Ofelia (Iga Krefft)
Ofelia (Iga Krefft) - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!