Albumy muzyczne
Ariwederczi (Samanta)

Ofelia (Iga Krefft) Ariwederczi (Samanta) Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ariwederczi (Samanta)" (Ofelia (Iga Krefft)). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ofelia (Iga Krefft).

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-07-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ariwederczi (Samanta)".

Płyta nr 1

O albumie

"Bez Samanty nie byłoby Ofelii. Bez Samanty nie ma samoakceptacji. Bez Samanty nie będzie miłości. Samanta wie, że może kochać innych tylko jeśli dobrze wypielęgnuje siebie. Dzięki temu wie, jak zarażać tym co słoneczne i lekkie."

Ariwederczi (Samanta) to kolejna odsłona płyty Osiem – drugiego krążka Ofelii, który ukaże się już niebawem, we wrześniu. Producentem albumu jest Kuba Karaś (The Dumplings, KARAŚ/ROGUCKI) Wcześnie ukazały się single: Zakochana w bicie (Miranda), Słony kiss (Lisa)oraz Samuraj (Helena).

Inne wydania tego albumu

Album "Ariwederczi (Samanta)" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ariwederczi (Samanta)".

Więcej

Ofelia (Iga Krefft)
Ofelia (Iga Krefft) - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!