Albumy muzyczne
Skinny Ape

Gorillaz Skinny Ape Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Skinny Ape" (Gorillaz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gorillaz.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Skinny Ape".

Płyta nr 1

  1. 1. Skinny Ape - Gorillaz

O albumie

Gorillaz zrewolucjonizują pojęcie muzycznego show, przekształcając ulice Nowego Jorku Londynu w sceny, gdzie wykonają najnowszy utwór "Skinny Ape". Przełomowe, immersyjne i jedyne w swoim rodzaju występy odbędą się 17 grudnia na Times Square (o godzinie 20:30 naszego czasu) oraz dzień później na Piccadilly Circus (o godzinie 15:00 naszego czasu). Gorillaz, czyli Murdoc, 2D, Noodle i Russel, będą dosłownie górować nad zgromadzonymi fanami, grając w dwóch najbardziej kultowych miejscach na Ziemi.

Wyreżyserowane przez artystę i współtwórcę Gorillaz – Jamiego Hewlettaoraz nominowanego do nagrody Emmy reżysera Fx Goby'ego spektakle "Skinny Ape" zostały stworzone przez Nexus Studios z wykorzystaniem Google's ARCore Geospatial API. Dzięki technologii AR (rzeczywistość poszerzona) publiczna przestrzeń została połączona z kulturowym doświadczeniem, prezentując "Skinny Ape" i samych Gorillaz, jakich świat nie widział.

Do wszystkich naszych fanów. Przygotujcie się na największe przejęcie Times Square od czasu, gdy ten inny goryl rozwalił to miejsce. W zasadzie to większe, bo nas jest czterech. Dzięki technikom z Google stworzyliśmy teledyskowe wydarzenie stulecia. Załóżcie więc swoje różowe stroje i przyjdźcie zobaczyć Gorillaz, jakich nigdy wcześniej nie widzieliście. Przyszłość jest blisko!  –  powiedział osławiony basista kapeli, Murdoc Niccals.

 

Inne wydania tego albumu

Album "Skinny Ape" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Skinny Ape".
Gorillaz
Gorillaz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!