Albumy muzyczne
Season One - Strange Timez

Gorillaz Season One - Strange Timez Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Season One - Strange Timez" (Gorillaz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gorillaz.

O albumie

Gorillaz to wirtualna grupa, w której skład wchodzą wokalista 2D, basista Murdoc Niccals, gitarzysta Noodle oraz perkusista Russel Hobbs. Twórcami projektu są Damon Albarn i Jamie Hewlett. Znakomicie oceniony debiutancki album formacji ukazał się w 2001 roku. Nagrodzona statuetkami Brit i Grammyekipa wydała później jeszcze płyty "Demon Days" (2005), "Plastic Beach" (2010), "The Fall" (2011), "Humanz" (2017) i "The Now Now" (2018). Stając się światowym fenomenem, Gorillaz trafili na szczyt list przebojów i zjechali z koncertami cały świat od San Diego do Syrii. Wychodząc poza wszelkie schematy, Gorillaz zdobyli wiele nagród w tym Jim Henson Creativity Honor.

*Zespół trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako Największy Wirtualny Wykonawca na planecie.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Season One - Strange Timez" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Season One - Strange Timez".
Polecamy
Gorillaz
Gorillaz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!