Albumy muzyczne
Rocznik '72

Patrycja Kosiarkiewicz Rocznik '72 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Rocznik '72" (Patrycja Kosiarkiewicz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Patrycja Kosiarkiewicz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Pomaton EMI
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2005-10-28

O albumie

Rocznik'72 to nowa płyta Patrycji Kosiarkiewicz wydana po siedmiu latach milczenia. Znajdziemy tutaj jedenaście klimatycznych utworów. W porównaniu z wcześniejszymi nagraniami głos Patrycji Kosiarkiewicz nabrał szlachetności, poszerzyła się jego skala, "wydoroślała" barwa, a charakterystyczna maniera wokalna została wzięta w karby przemyślanej interpretacji. Album wypełniają mądre kobiece teksty traktujące o rzeczywistości naszych czasów, o zagubieniu i trudnych wyborach, a artystce towarzyszą tacy wspaniali muzycy jak gitarzysta Markek Napiórkowski, perkusista Michała Dąbrówka, basista Piotr Żaczka, trębacz Robert Majewski i saksofonista Henryk Miśkiewicz. Muzycznie słychać tutaj zarówno brzmienia lat siedemdziesiątych, muzykę klubową, etniczne smaczki, jak i wpływy rythm & bluesa. Dodatkowo na płycie umieszczono teledysk do piosenki Za darmo nic w reżyserii Patrycji Woy-Wojciechowskiej. Rocznik'72 to wysmakowany pop przeznaczony dla wrażliwych słuchaczy.

Inne wydania tego albumu

Album "Rocznik '72" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Rocznik '72".
Polecamy
Patrycja Kosiarkiewicz
Patrycja Kosiarkiewicz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!