Albumy muzyczne
Ogród niespodzianek

Patrycja Kosiarkiewicz Ogród niespodzianek Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ogród niespodzianek" (Patrycja Kosiarkiewicz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Patrycja Kosiarkiewicz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Dream Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-04-15

O albumie

Patrycja Kosiarkiewicz - mistrzyni pozytywnych emocji, nazywana przez niektórych "gwiazdą piosenki liryczno-optymistycznej". Kompozytorka, ceniona autorka tekstów, wokalistka. Ma na swym koncie cztery płyty długogrające, setki koncertów i mnóstwo nagród. O tym, że artystka nie stoi w miejscu, możemy przekonać się dzięki albumowi Patrycji - "Ogród Niespodzianek", któremu poświęciła ostatnie dwa lata pracy!

"Można się spodziewać fajnych tekstów, prawdziwych, choć momentami smutnych (tak mówią ci, którzy odsłuchali). Ja jednak twierdzę, że jestem pozytywna, racjonalnie pozytywna, świat jest, jaki jest i trzeba tę żabę przełknąć - życie staje się wtedy prostsze" - tak o swoim nowym albumie mówi sama autorka.

Inne wydania tego albumu

Album "Ogród niespodzianek" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ogród niespodzianek".

Więcej

Polecamy
Patrycja Kosiarkiewicz
Patrycja Kosiarkiewicz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!