Albumy muzyczne
nowość Return of the Dream Canteen

Red Hot Chili Peppers Return of the Dream Canteen Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Return of the Dream Canteen" (Red Hot Chili Peppers). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Red Hot Chili Peppers.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-10-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Return of the Dream Canteen".

Płyta nr 1

O albumie

"Return of the Dream Canteen" to druga płyta Red Hot Chili Peppers wydana w 2022 roku, następca platynowego dzieła "Unlimited Love".

"Wróciliśmy, poszukując siebie jako zespołu, którym w jakiś sposób zawsze byliśmy. Dla zabawy jammowaliśmy i nauczyliśmy się kilku starych piosenek. Wkrótce rozpoczęliśmy tajemniczy proces tworzenia nowych piosenek. Wystarczyła odrobina chemii, która potem pojawiała się setki razy w trakcie podróży. Kiedy trafiliśmy na brzmienie i wizję, kontynuowaliśmy naszą pracę. Nie mieliśmy powodu, by przestać pisać i dawać czadu. Czuliśmy się jak we śnie. Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, nasza miłość do siebie i magia muzyki obdarzyły nas kolejnymi piosenkami. Było ich tak wiele, że nie wiedzieliśmy, co z nimi zrobić. Wymyśliliśmy więc dwa albumy wydane jeden po drugim. Drugi równie ważny, co pierwszy, bo równie dobrze mógłby być tym pierwszym. "Return of the Dream Canteen" to wszystko, kim chcieliśmy się stać. Zrodzone z krwi naszych serc." - opowiadają muzycy Red Hot Chili Peppers.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Return of the Dream Canteen" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Return of the Dream Canteen".
Red Hot Chili Peppers
Red Hot Chili Peppers - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!