Albumy muzyczne
Unlimited Love

Red Hot Chili Peppers Unlimited Love Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Unlimited Love" (Red Hot Chili Peppers). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Red Hot Chili Peppers.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-04-01

O albumie

Płytę "Unlimited Love" promuje introspekcyjny, nasycony hipnotycznym perkusyjnym groovem i wyrazistym basem utwór "Black Summer". Oczywiście okraszony pięknym gitarowym solo. Piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserowała ceniona w filmowym świecie Deborah Chow ("The Mandalorian", "Obi-Wan Kenobi"). W efekcie powstał nieco psychodeliczny filmowy klip z niezwykłymi zdjęciami.

"Unlimited Love" to także powrót Red Hot Chili Peppers do współpracy z Rickiem Rubinem, który wyprodukował dla zespołu takie legendarne płyty jak "Blood Sugar Sex Magik" (1991), "Californication" (1999), "By The Way" (2002) czy "Stadium Arcadium" (2006).

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Unlimited Love" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Unlimited Love".
Red Hot Chili Peppers
Red Hot Chili Peppers - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!