Albumy muzyczne
Przetrwamy

Kombii Przetrwamy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Przetrwamy" (Kombii). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kombii.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Przetrwamy".

Płyta nr 1

  1. 1. Przetrwamy - Kombii

O albumie

Utwór „Przetrwamy” to pewnego rodzaju suma kilku spostrzeżeń, jakie nasuwały się chyba każdemu w tych trudnych miesiącach izolacji. Czy naprawdę potrzebujemy tak dużo jak kiedyś, aby żyć? Czy potrafimy powstać, kiedy nagły, niezależny od nas splot wydarzeń podcina nam bez litości nogi, krzyżując życiowe plany i marzenia? Czy poradzimy sobie w tych trudnych dla nas czasach?  Pomimo niełatwych tematów poruszonych w piosence, daje ona otuchę – zawiera w sobie wiarę na lepsze jutro, bo przecież damy sobie radę i przetrawmy!  

Nowocześnie zaaranżowana kompozycja lidera zespołu Grzegorza Skawińskiego, połączona z tekstem autorstwa Wojtka Byrskiego dała niezwykle ciekawy efekt końcowy. Warto też dodać, że piosenka „Przetrwamy” została wybrana do konkursu opolskich premier i już 6 września 2020 roku powalczy o tę prestiżową nagrodę na deskach Opolskiego Amfiteatru.

Producentami muzycznymi utworu są Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię obrazka odpowiedzialna jest Alicja Domańska.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Przetrwamy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Przetrwamy".
Kombii
Kombii - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!