Albumy muzyczne
Ślad

Kombii Ślad Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ślad" (Kombii). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kombii.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Universal Music Group
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2007-06-15

O albumie

15 czerwca 2007 roku na rynek trafiła, nowa płyta zespołu Kombi - Ślad. Znalazło się na niej 11 premierowych utworów autorstwa zespołu. Całość utrzymana jest w konwencji nowoczesnego, melodyjnego i bardzo dobrze brzmiącego popu. Producentem płyty jest Rafał Paczkowski, co już samo w sobie jest gwarancją najwyższej jakości. Rafał Paczkowski współpracuje z największymi polskimi gwiazdami. Jest producentem płyt Borysewicza&Kukiza, Edyty Górniak, Obywatela GC oraz zdobywcy Oscara za muzykę do filmu Marzyciel - Jana Andrzeja Kaczmarka.

Materiał, oczywiście, zawiera dużo elementów charakterystycznych dla brzmienia KOMBII jak elektroniczne bębny i klawisze, wymieszanych ze współczesnymi rytmami oraz gitarami elektrycznymi i akustycznymi. Wszystko to scala dojrzale brzmiący wokal Grzegorza Skawińskiego.

Płyta pełna jest melodyjnych, wpadających w ucho piosenek i tak jak zawsze w przypadku KOMBII będzie miała wielu odbiorców. Poprzednia płyta sprzedała się w ilości ponad 170.000 szt., a Ślad już w dniu premiery osiągnęła status złotej płyty.

Inne wydania tego albumu

Album "Ślad" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ślad".
Polecamy
Kombii
Kombii - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!