Albumy muzyczne
Proste

Dawid Kwiatkowski Proste Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Proste" (Dawid Kwiatkowski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dawid Kwiatkowski.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Proste".

O albumie

„Proste” to utwór o poszukiwaniu uczucia, tęsknocie za emocją, która nie przychodzi. Powierzchownych relacjach, które jeszcze bardziej potęgują tęsknotę i samotność. Filmowy klip, do którego tak samo jak w przypadku poprzedniego singla Dawid napisał sam scenariusz, uzupełnia w sposób niesamowity tekst utworu…

Dawid Kwiatkowski o utworze:

„„Proste” to piosenka o tych, którzy są już zmęczeni przelotnymi znajomościami bez uczucia i jakiejkolwiek emocji. Chęć posiadania mocnej więzi z drugim człowiekiem wygrywa już ze spontanicznymi chwilami, które pozornie przynoszą szczęście, a tak naprawdę pokazują nam, jak bardzo nie potrafimy w miłość. „

Pierwszy utwór z nadchodzącej płyty artysty “Bez Ciebie” osiągnął status ZŁOTEGO SINGLA, co świadczy o tym, jak został znakomicie przyjęty przez jego słuchaczy. Utwór został odsłuchany już ponad 7 milionów razy na Spotify, szturmem podbijając radiowe listy przebojów, a klip obejrzało już prawie 12 milionów widzów!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Proste" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Proste".
Polecamy
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!