Albumy muzyczne
nowość Nieważne

Dawid Kwiatkowski Nieważne Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nieważne" (Dawid Kwiatkowski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dawid Kwiatkowski.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-10-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nieważne".

O albumie

Utwór „Nieważne” to trzeci singiel z albumu, który ukaże się już w ten piątek. Klip jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symboliczny obrazem w karierze artysty.  Mocny i wyrazisty teledysk powstał podobnie, jak poprzednie, według scenariusza napisanego przez Dawida, który miał bardzo dokładną wizję jak ma ten obraz wyglądać.

„Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość” – opowiada.

Singiel mówi o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować - to w obliczu miłości staje się „Nieważne”. To kochana osoba staje się naszym azymutem, spokojem, harmonią i odpowiedzią.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nieważne" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nieważne".
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!