Albumy muzyczne
nowość Bez Ciebie

Dawid Kwiatkowski Bez Ciebie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bez Ciebie" (Dawid Kwiatkowski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dawid Kwiatkowski.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bez Ciebie".

O albumie

Utwór "Bez Ciebie" ma już ponad 3 miliony streamów na Spotify oraz za chwilę osiągnie 5,5 milionów obejrzeń na YouTube. Szturmem podbijając radiowe listy przebojów.

 

Dawid o utworze: „Bez Ciebie przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt?
Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy.” 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Bez Ciebie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bez Ciebie".
Polecamy
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!