Albumy muzyczne
Perfekcyjny

LIKA Perfekcyjny Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Perfekcyjny" (LIKA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LIKA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Perfekcyjny".

Płyta nr 1

  1. 1. Perfekcyjny - LIKA

O albumie

„Perfekcyjny” to piosenka bez zbędnego patetyzmu i morałów. Jest prosto o życiu i o tym, że czasem warto spuścić nieco z tonu i cieszyć się tym, co przynosi dzień. Można spróbować żyć  bez goniących deadline’ów i ciągłych planów do zrealizowania. Taki współczesny epikureizm.To oczywiście też wymaga odwagi. Pandemia spowodowała, że wszyscy nieco zwolniliśmy tempo. Więcej czasu poświęcamy sobie, rodzinom, prostym przyjemnościom. Mnie w tym czasie udało się ukończyć piosenki na EP-kę i jestem z siebie dumna, że ten czas spędziłam twórczo. Mam ogromną nadzieję, że mój nowy utwór przypadnie ludziom do gustu. Może niektórzy będą nieco zaskoczeni muzycznym kierunkiem, w jakim teraz podążam. Ale najpewniejsze w życiu są zmiany :)

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Perfekcyjny" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Perfekcyjny".
Polecamy
LIKA
LIKA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!