Albumy muzyczne
Lika

LIKA Lika Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Lika" (LIKA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LIKA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-11-23

O albumie

Na płycie znalazło się 10 utworów, z których znane są już single „Toga”, „Błysk” i „Złoto”. Utwór „Błysk” skomponował dla niej Marek Kościkiewicz. Z tym utworem, we wrześniu 2020, wystąpiła w Konkursie Debiuty na 57 KFPP w Opolu, gdzie zdobyła nagrodę dla najciekawszej osobowości konkursu! Album „Lika” jest osadzony w stylistyce pop-rockowej, z drobnymi elementami new wave i muzyki elektronicznej.

Ta płyta jest dla mnie taką muzyczną mozaiką, która pozwoliła mi na powrót do świata muzyki. Jest dla mnie również zamknięciem pewnego etapu, który był dla mnie cudownym chaosem twórczym. Teraz już jest bardziej stabilnie i  wiem, w jakim kierunku chcę podążać. Ciągnie mnie w kierunku alternatywy i rockowych brzmień, w których czuję się jak ryba w wodzie i to będzie mój kolejny krok. 

 

Praca nad tym projektem pozwoliła mi poznać masę wspaniałych ludzi. Korzystając z tej okazji przekazuję szczególne podziękowania dla Wiktora Tatarka, Emiliana Waluchowskiego, Bogdana Malacha, Marka Kościkiewicza, Michała Wojtasa, Wojtka Korzeniewskiego, Wojciecha Byrskiego, Krisa Janika, Kamila Durskiego i wszystkich życzliwych mi osób, które stanęły na mojej drodze, ze szczególnym uwzględnieniem mojej dużej, głośnej i kochającej familii. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Lika" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lika".
LIKA
LIKA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!