Albumy muzyczne
Błysk

LIKA Błysk Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Błysk" (LIKA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LIKA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-06-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Błysk".

Płyta nr 1

  1. 1. Błysk - LIKA

O albumie

Piosenkę  skomponował specjalnie dla niej Marek Kościkiewicz, lider zespołu De Mono. Tekst piosenki napisali wspólnie z Liką. To dynamiczny popowy utwór opowiadający o skomplikowanych meandrach relacji dwojga ludzi.

„Tekst powstał bardzo spontanicznie, w studiu u Marka. Miałam w głowie burzę myśli i po prostu zaczęłam je z siebie wyrzucać a Marek ubierał to melodie. Pierwszy raz pracowałam tak spontanicznie i sprawnie. To w dużej mierze też zasługa doświadczenia Marka Kościkiewicza, który  ma na swoim koncie ma masę przebojowych utworów. Utwór opowiada o trudnych chwilach w związku dwojga ludzi. Zawsze są wzloty i upadki, a najważniejsze to nie zatracić w tym wszystkim siebie i poczucia własnej wartości. Każdy problem, trudna rozmowa to jeden błysk w skali naszego życia…"

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Błysk" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Błysk".
Polecamy
LIKA
LIKA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!