Albumy muzyczne
Od Piaf do Garou

Michał Bajor Od Piaf do Garou Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Od Piaf do Garou" (Michał Bajor). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Michał Bajor.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: MTJ Agencja Artystyczna
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-10-21

O albumie

Nowa, studyjna płyta Michała Bajora z kolekcja 25 wielkich przebojów piosenki francuskiej. Na 2-płytowym albumie piosenki zabrzmią w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, które także w większości usłyszymy po raz pierwszy. Na albumie znajdą się przeboje, których oryginalnymi wykonawcami są: Charles Aznavour, Gilbert Bacaud, Georges Brassens, Jaques Brel, Joe Dassin, Michel Delpech, Garou, Francis Lai, Michael Legrand, Yves Montand, Edif Piaf, Charles Trenet.

Inne wydania tego albumu

Album "Od Piaf do Garou" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Od Piaf do Garou".

Więcej

Polecamy
Michał Bajor
Michał Bajor - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!