Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Michał Bajor, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Michał Bajor. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Bajor
„Nie chcę więcej” – premierowy, przejmujący klip do największego przeboju Michała Bajora! [WIDEO]

Największy przebój Michała Bajora „Nie chcę więcej” w zupełnie nowej wersji zapowiada drugą część wyjątkowej kolekcji utworów Artysty - „Od Kofty do Korcza vol. 2

Michał Bajor we Wrocławiu
Michał Bajor we Wrocławiu Wrocław

Po dwóch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu "Od Piaf do Garou" Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę.

Nowy album Michała Bajora
Nowy album Michała Bajora

14 października nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ ukazała się nowa płyta Michała Bajora zatytułowana "Moje podróże".

Michał Bajor śpiewa piosenki Grechuty i Kofty
Michał Bajor śpiewa piosenki Grechuty i Kofty

Dzisiaj premiera najnowszego wydawnictwa Michała Bajora "Piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty". To już szesnasty album w dorobku piosenkarza.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!