Albumy muzyczne
NA ZAKOŃCZENIE DNIA

Patrycja Markowska NA ZAKOŃCZENIE DNIA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "NA ZAKOŃCZENIE DNIA" (Patrycja Markowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Patrycja Markowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "NA ZAKOŃCZENIE DNIA".

O albumie

Na zakończenie dnia wierzę wciąż, że idę w dobrą stronę” - te słowa refrenu nabrały dla Patrycji szczególnego sensu w obliczu wydarzeń za naszą wschodnią granicą. Sprawiły, że utwór ten wybrała na singiel zapowiadający płytę.

Tak bowiem myślimy o muzyce. Ona jest naszą formą wyrażania tego co mamy w sercu” - mówi Patrycja Markowska.

Wierząc, że muzyka w tym trudnym czasie może też służyć - Patrycja i Dawid zdecydowali się powiązanie premiery z działaniem na rzecz potrzebujących. I tak premierze klipu towarzyszy aukcja SERCA DLA SERC. Jaka jest jej idea? Muzycy proszą o przekazanie pieniądze na zakup leków dla ukraińskich szpitali oferując temu, kto przekaże największą sumę - premierowy, najmniejszy (choć wielki sercem) koncert świata.

Za nami tygodnie okrutnej wojny u naszych braci na Ukrainie. Wszyscy masowo pomagamy. I jest to precedens na skalę światową. Pomagamy kobietom i dzieciom, osobom starszym. Otwieramy dla nich domy i nasze serca" - mówi Patrycja Markowska – i dodaje - "Chcę razem z Wami zrobić coś jeszcze dobrego”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "NA ZAKOŃCZENIE DNIA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NA ZAKOŃCZENIE DNIA".

Więcej

Patrycja Markowska
Patrycja Markowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!