Albumy muzyczne
nowość Jestem

Patrycja Markowska Jestem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Jestem" (Patrycja Markowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Patrycja Markowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-03-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Jestem".

O albumie

„Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”. Wideo powstało na wyspie KOH SAMUI, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji - Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa.

Warto wspomnieć, że Album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas” .

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Jestem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Jestem".
Polecamy
Patrycja Markowska
Patrycja Markowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!