Albumy muzyczne
Mama Said

Pola Rise Mama Said Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mama Said" (Pola Rise). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pola Rise.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Mama Said".

Płyta nr 1

  1. 1. Mama Said - Pola Rise

O albumie

A Ty jak się czułaś? Pamiętasz własne przedziwne emocje dojrzewania? Rozterki? Pierwsze doświadczenia eksplorowania własnej kobiecości, seksualności,  tego, co oddziałuje na mężczyzn?

Budowanie swoich granic i tożsamości?

Obraz to portret dwóch nastolatek.

Kamera przygląda się im, gdy wałęsają się w letni wieczór po miasteczku, lokalnych pubach i dyskotekach. Jedną nogą zanurzone w dzieciństwie, są beztroskie. Równocześnie chcą sprawdzić, jak ich budująca się kobiecość i atrakcyjność oddziałuje na mężczyzn. Czy są gotowe na to spotkanie? Czy dorosłość to bezpieczna dla nich przestrzeń? Mama said love is gonna break you down...

Tak Pola Rise mówi o swoim dojrzewaniu – „Chyba w tamtym czasie lubiłam ryzyko, bo nie czułam satysfakcji, póki nie robiło się naprawdę poważnie. Wypowiadane w moją stronę „uważaj”, „to nieodpowiedzialne”, „zrób tak” działały jak płachta na byka – robiłam dokładnie odwrotnie…”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mama Said" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mama Said".
Pola Rise
Pola Rise - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!