Albumy muzyczne
Don’t You Love Me

Pola Rise Don’t You Love Me Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Don’t You Love Me" (Pola Rise). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pola Rise.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Don’t You Love Me".

O albumie

Nowy singiel Don’t You Love Me -  Poli Rise & Andy’ego Warda to wprowadzający w taneczny trans, popowo-elektroniczny utwór dla złamanych serc. Mówi on o rozstaniu, stracie, bólu i traumie związanymi z utratą miłości. Emocje te podkreślone są w pełnym symboliki, artystycznym teledysku autorstwa Pauliny Kowol.

Polsko – australijski duet Pola Rise & Andy Ward, w swoim czwartym singlu z nadchodzącego wydawnictwa, kontynuuje eksplorowanie emocji, związanych z byciem w relacji z drugim człowiekiem. Utwory układają się w opowieść o jej różnych odcieniach. Pierwszy singiel, który uzyskał status złotego -  Higher, mówił o najbardziej ekscytującym momencie związku -  uniesieniu, które daje  początek miłości. Mama said ostrzegał przed toksycznym uczuciem, We Are Done opowiadał o szantażach emocjonalnych, które sobie nawzajem czasem fundujemy. Premierowy singiel Don’t You Love Me to rozstanie, moment w którym obietnice, które składają sobie kochankowie nie zostają spełnione.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Don’t You Love Me" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Don’t You Love Me".

Więcej

Pola Rise
Pola Rise - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!