Albumy muzyczne
Mama Said

Pola Rise Mama Said Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mama Said" (Pola Rise). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pola Rise.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Mama Said".

O albumie

Nowy singiel „Mama Said” to bardzo osobista opowieść poruszająca temat skomplikowanych relacji międzyludzkich, z którymi każdy z nas styka się na co dzień. Czasem odnosi się to do relacji partnerskich, czasem przyjacielskich czy towarzyskich. To opowieść o związkach, w których tkwimy, mimo wielu sygnałów ostrzegawczych i dużego ryzyka. Każdemu z nas zdarzyło się zapewne balansować na krawędzi, czując się jak w uzależniającej grze, która na początku jest wciągająca, ale ostatecznie okazuje się niebezpieczna i wyniszczająca. To też dotyczy miłości w czasach kwarantanny i izolacji. Może być wówczas bardzo frustrująca i dewastująca.

„Często próbujemy oszukać sami siebie, postępujemy wbrew ostrzeżeniom przysłowiowej „mamy” – zupełnie bez namysłu. Musimy sami się przekonać i nauczyć na własnych błędach. Najtrudniejszy okazuje się moment, w którym orientujemy się, że właśnie znaleźliśmy się w sytuacji życiowej czy uczuciowej, w której nigdy nie chcieliśmy być, a kompletnie nie umiemy znaleźć drogi powrotnej. Dla mnie o takim właśnie momencie jest ten utwór.” – Pola Rise

„Po publikacji pierwszego singla „Higher” chcieliśmy stworzyć coś zupełnie innego, bardziej na luzie. Zaczęło się od zabawnego brzmienia lat 80, w którym się zakochaliśmy. Potem pomyśleliśmy, że będąc na dwóch różnych końcach świata, przebywając w izolacji, bardzo mocno odczuwamy jej skutki. Wszyscy wiemy, jak frustrująca i męcząca może być miłość, a dystans może być walką. Zdecydowaliśmy, że napiszemy o tych emocjach. Utknięcie w miejscu i ta tęsknota sprawiły, że powstało MAMA SAID”. – Andy Ward

Pola Rise i Andy Ward rozpoczęli współpracę klilka miesięcy termu. Artyści wspólnie stworzyli zupełnie nową przestrzeń dla swojej muzyki, pomimo pandemicznych utrudnień i braku możliwości konwencjonalnego spotkania. Artyści pracowali zdalnie, co wymagało dużo więcej sił, skupienia i dyscypliny. Utwory, które powstawały w Brisbane i Warszawie to zderzenie dwóch muzycznych światów, różnych doświadczeń, wrażliwości i emocji.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mama Said" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mama Said".
Pola Rise
Pola Rise - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!