Albumy muzyczne
Lip Gloss

MaRina Lip Gloss Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 1

Album "Lip Gloss" (MaRina). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: MaRina.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Lip Gloss".

Płyta nr 1

  1. 1. Lip Gloss - MaRina

O albumie

Wytwórnia MaRina Music przedstawia najnowszy, imprezowy singiel i teledysk MaRiny „Lip Gloss”, z gościnnym udziałem młodej przedstawicielki polskiej i niemieckiej sceny hip-hopowej - Meggie. W teledysku do piosenki wystąpiły Maffashion i Rozalia Roszczyk.

Singiel „Lip Gloss” to pierwszy utwór zapowiadający czwarty album studyjny MaRiny. Utwór ukazuje wokalistkę w zupełnie nowej odsłonie, która  jednak gładko komponuje się z dotychczasową twórczością artystki. Piosenka powstała we współpracy z producentem Janem Szareckim (ERR BITS). Za mix, mastering i koprodukcję odpowiada Marek Walaszek (Addicted to music studio). W teledysku obok MaRiny i Meggie wystąpiły Maffashion i Rozalia Roszczyk.

MaRina mówi o swojej najnowszej piosence:

Moją główną ideą było stworzenie imprezowego numeru z silną kobiecą energią. Miał się on świetnie sprawdzić w klubie, na domówce czy biforze. W „Lip Gloss” najważniejsze są smaczki, które podkreśla nie tylko sam tekst, ale i teledysk ze świecącą się na różowo wieżą Eiffla w tle. Znajdziemy w nim różnego rodzaju nawiązania, a także wiele gier językowych, które są swego rodzaju puszczeniem oczka w stronę odbiorcy. Nisko osadzony, tłusty bit w połączeniu z moim lekko cukierkowym wykonem zostaje doprawiony ostrzejszą w barwie jak i w wyrazie Meggie, która w „Lip Gloss” debiutuje na polskiej scenie rapowej. W tym numerze daję do zrozumienia młodszej publice, kto tu jest OG :-) Jednocześnie mam nadzieję, że kawałek doda moim słuchaczkom pewności siebie i odwagi do tego, by być sobą - w każdym wieku, bez względu na to, czy jesteście żonami czy mamami. Pamiętajcie, żeby nigdy nie spełniać oczekiwań, które inni wam stawiają, jeśli nie pokrywają się z waszą wizją siebie – podsumowała MaRina.

Meggie dodaje:

W utworze zostały połączone dwa różniące się od siebie style muzyczne, które idealnie ze sobą współgrają. Wbudowane w tekście niemieckie wstawki nadają zwrotce urozmaicenia. W utworze nie brakuje również kontrowersyjnych punchline’ów. Kawałek zachowując luźny klimat, zdecydowanie ma swój własny charakter. W piosence dominuje pewność siebie, jak i zdrowy dystans. Utwór sam w sobie jest dla mnie wielkim wyróżnieniem.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Lip Gloss" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lip Gloss".
Polecamy
MaRina
MaRina - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!