Albumy muzyczne
Nigdy Więcej

MaRina Nigdy Więcej Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nigdy Więcej" (MaRina). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: MaRina.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nigdy Więcej".

O albumie

,,Nigdy Więcej” to drugi singiel i teledysk, w którym MaRina występuje u boku polskiego rapera. Klip „News” z udziałem Kabe okazał się dużym sukcesem - zbliża się obecnie do 6 milionów wyświetleń na YouTube. Tym razem wokalistka zaśpiewała z Young Igim.

Tekst i muzykę do piosenki ,,Nigdy Więcej” napisali MaRina, Young Igi, Gverilla i Jeremi Sikorski. Za bity odpowiada SquidBits, zaś za miks, mastering i co-production Marek Walaszek z Addicted To Music Studio. Producentem utworu jest Marina Łuczenko-Szczęsna.

Utwór „Nigdy Więcej” opowiada o tym, jak ludzie oceniają drugiego człowieka przez pryzmat dóbr materialnych, nie biorąc pod uwagę drogi jaką ktoś przebył, by być tu, gdzie jest teraz. MaRina porusza również temat najtrudniejszego dla niej okresu, który wiązał się z utratą głosu i koniecznością laserowej operacji strun głosowych. W jego trakcie wokalistka mierzyła się z ogromną presją mediów, spłycających rangę problemu i sprowadzających go do posiadania rzeczy materialnych.

„Użyty w utworze wóz jest metaforą siły i determinacji w walce o siebie” – mówiMaRina. „Eliminując wszelkie zarzuty oraz czyjąś zazdrość, nieustannie idę do przodu, nie poddaję się i realizuję się jako artystka, tworząc kolejne utwory, nie zapominając, jak bardzo ważne jest dla mnie wsparcie rodziny”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nigdy Więcej" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nigdy Więcej".
MaRina
MaRina - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!