Albumy muzyczne
nowość Kwiaty

Caroline Jop Kwiaty Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kwiaty" (Caroline Jop). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Caroline Jop.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kwiaty".

Płyta nr 1

  1. 1. Kwiaty - Caroline Jop

O albumie

– „Kwiaty” są dokończeniem opowieści z pierwszej albumowej piosenki. W utworze mówię o obrazie w głowie, który mi pozostał – pełnym wspomnień i „dawno zwiędłych kwiatów” na stole – mówi Caroline Jop – Samotność towarzyszy mi na co dzień, dlatego często poruszam ten aspekt w swojej twórczości. Pomimo tego, że otwarcie mówię o samotności, to nie oznacza to, że jestem sama. Czuję się sama w swojej własnej głowie, którą zwyczajnie jest ciężko innym zrozumieć – dodaje artystka.

Caroline Jop (właściwie Karolina Jop) to 20-letnia wokalistka z Warszawy o wielkich muzycznych aspiracjach. We współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records, która pomaga młodym artystom w kreowaniu swojego materiału muzycznego, stworzyła kilka utworów w języku polskim i angielskim, które znajdą się na debiutanckim albumie Jop pt.: „Ventrem” (łac. „wnętrzności”). Ilość utworów jak i daty ich publikacji pozostają tajemnicą.

20 kwietnia Jop opublikowała piosenkę pt.: „na pierwszym planie”, która spotkała się z bardzo dobrym odbiorem słuchaczy. Do tej pory utwór odsłuchano ponad 10 000 razy na serwisie YouTube. Zarówno za pierwszym jak i za drugim utworem pt.: „kwiaty”, stoi songwriterka Monika Mimi Wydrzyńska, wokalistka i songwriterka z zespołu Linia Nocna, twórczyni hitu Lanberry pt.: „Plan awaryjny”, oraz producent muzyczny Łukasz Bzowski.

– Album ”Ventrem” jest przelaniem wszystkich moich emocji, całego mojego wnętrza (stąd tytuł). W utworach jestem obnażona, opowiadam o smutku i samotności, które towarzyszą mi na co dzień. Zbiór tych piosenek to opowieść o moim życiu wewnętrznym, które pełne jest niezrozumienia, zagubienia, tęsknoty i strachu przed nieznanym. – opisuje Caroline Jop.

Artystka podtrzymuje, że premiery utworów będą odbywać się regularnie. 

– Marzę o tym, aby odbiorcy przeżywali moją twórczość w podobny sposób, w który ja ją przeżywam. Chciałbym, aby zrozumieli moje wnętrze i aby byli w stanie utożsamić się z historią płynącą z mojej muzyki. – mówi wokalistka.

Caroline Jop nie tylko śpiewa, ale także jest aktywną działaczką na rzecz kotów. Na co dzień wspiera adopcję tych zwierząt współpracując m.in. ze schroniskiem w Korabiewicach i Fundacją Viva.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kwiaty" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kwiaty".
Polecamy
Caroline Jop
Caroline Jop - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!