Albumy muzyczne
nowość my dear m

Caroline Jop my dear m Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "my dear m" (Caroline Jop). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Caroline Jop.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "my dear m".

O albumie

Caroline Jop: „„my dear m.” to utwór, który powstał w momencie, w którym nie miałam absolutnie żadnej motywacji na nic w życiu. Dla mnie, ta piosenka jest współczesną litanią, wołaniem o pomoc i prośbą, aby ten stan bezwładu się już skończył”. 

Utwór „my dear m.” powstał we współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records, która pomaga aspirującym wokalistom w tworzeniu swojego własnego materiału muzycznego. – Praca nad debiutanckim albumem Karoliny to przygoda nie tylko dla samej artystki, ale także dla nas i całego zespołu w inkubatorze, wytwórni muzycznej Delphy. Karolina rozwija skrzydła i to, że jest dostrzegana przez coraz szersze grono odbiorców, jest dla nas wspaniałe. Piosenka po piosence, słuchacze odkrywają prawdziwe, smutne wnętrze wokalistki – mówi Rafał Konieczny, właściciel wytwórni Delphy Records i producent wykonawczy albumu „Ventrem”.

Za piątą piosenką z albumu stoi songwriterka z Zuzanna Ossowska, znana pod pseudonimem artystycznym OS.SO oraz producent muzyczny Michał Zachariasz z projektu Jan Serce. Do utworu powstała piękna animacja, dostępna w serwisie YouTube.

Caroline Jop to rozpoczynająca swoją karierę 20-letnia wokalistka z Warszawy, która ma na koncie już pięć autorskich utworów, z czego cztery ostatnie są częścią i zapowiedzią jej debiutanckiego albumu pt.: „Ventrem”. 20 kwietnia została opublikowana piosenka pt.: „na pierwszym planie”,  4 maja drugi utwór – „kwiaty”, 17 maja trzeci utwór „couldn’t get enough”, zaś 1 czerwca – „strach”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "my dear m" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "my dear m".
Caroline Jop
Caroline Jop - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!