Albumy muzyczne
Couldn’t get enough

Caroline Jop Couldn’t get enough Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Couldn’t get enough" (Caroline Jop). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Caroline Jop.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Couldn’t get enough".

O albumie

„Couldn’t get enough” to trzeci już singel młodej wokalistki z Warszawy Caroline Jop, która tym razem śpiewa o uzależnieniu się od drugiego człowieka. W teledysku wyreżyserowanym  przez znanego YouTubera Igora Leśniewskiego, czyli Ajgora Ignacego główną rolę zagrał aktor Antoni Sałaj („W głębi lasu”, „25 lat niewinności”, „Dywizjon 303”).

Nienawidzę być zależna od innych, zwłaszcza… gdy sama do tego doprowadzam. „Couldn’t get enough” to piosenka właśnie o tym. – mówi Carolina Jop – Po powstaniu piosenki, zrozumiałam jak być zależną tylko i wyłącznie od siebie. Umiem słuchać siebie, doceniać siebie i przede wszystkim ufać sobie i swoim decyzjom. – dodaje artystka.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Couldn’t get enough" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Couldn’t get enough".

Więcej

Polecamy
Caroline Jop
Caroline Jop - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!