Albumy muzyczne
Hotel Stamba

Katie Melua Hotel Stamba Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hotel Stamba" (Katie Melua). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Katie Melua.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hotel Stamba".

O albumie

Skrzypek, kompozytor i inżynier dźwięku, zdobywca nagrody Grammy, Simon Goff, połączył siły z uznaną i wielokrotnie nagradzaną wokalistką i  autorką piosenek -  Katie Melua, czego efektem jest ich wspólny album - Aerial Objects. Płyta ukaże się w wersji cyfrowej i fizycznej (CD) 15 lipca nakładem BMG, a na winylu - 2 września.

Do sieci trafił dzisiaj pierwszy wspólny singiel duetu Goff & Melua – „Hotel Stamba” i jest to miłosna piosenka o tytułowym hotelu w Tbilisi, w Gruzji, w której artystka spędziła pierwsze osiem lat swojego życia.

Katie opisuje ten singiel jako "próbę stworzenia utworu muzycznego, który sprawi, że poczuję się tak, jak czułam się w tej przestrzeni, kiedy do niej weszłam. ‘Hotel Stamba’ jest o hotelu w Tbilisi, który w sposób znaczący zmienił moją opinię na temat tego, co działo się w Gruzji pod względem kulturalnym w latach 2017-2019. Ten budynek symbolizuje zarówno przeszłość, jak i przyszłość Tbilisi, miejsca, w którym ulice noszą imiona poetów i pisarzy. Spędziłam wiele czasu w hotelach i nie mogłam uwierzyć, że w moim rodzinnym mieście udało się stworzyć tak wspaniały hotel, który był jednocześnie wrażliwy na lokalną kulturę, fajny, wygodny i po prostu światowy. I tak właśnie czułem się w tym hotelu".

Inne wydania tego albumu

Album "Hotel Stamba" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hotel Stamba".
Polecamy
Katie Melua
Katie Melua - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!