Albumy muzyczne
nowość Aerial Objects

Katie Melua Aerial Objects Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Aerial Objects" (Katie Melua). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Katie Melua.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-07-15

O albumie

"Aerial Objects" to kolejne dzieło Simona Goffa i Katie Meluy. Zaczęło się od eksploracji krajobrazów, zarówno tych stworzonych przez człowieka, jak i naturalnych, a przerodziło w eksperymentalne kompozycje, które poruszają się pomiędzy przestrzeniami utworów Melui i wciągającymi melodiami Goffa. 

Analogiczne brzmienie, gra Goeffa na skrzypcach i syntezatorach oraz wyobraźnia i liryczna swoboda Melui, sprawiają, że ta sześcioutworowa płyta jest odkrywczym projektem obojga artystów, którzy przekraczają swoje zwyczajowe muzyczne granice i docierają do nieznanych miejsc.

Inne wydania tego albumu

Album "Aerial Objects" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Aerial Objects".
Polecamy
Katie Melua
Katie Melua - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!