Albumy muzyczne
nowość Happier Than Ever

Billie Eilish Happier Than Ever Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Happier Than Ever" (Billie Eilish). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Billie Eilish.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-07-30

O albumie

„NDA” to bardziej mroczna odsłona „Happier Than Ever”. Billie EIlish samodzielnie wyreżyserowała mrożący krew w żyłach teledysk. W klipie oglądamy artystkę oraz 25 profesjonalnych (i po niezliczonych godzinach prób) profesjonalnych kierowców-kaskaderów, którzy jadą z pełną prędkością po jezdni, a środkiem ulicy przechadza się sama Billie. Wideo nagrano w jednym ujęciu, bez pomocy dublerów czy nakładania efektów specjalnych na samochody. Efekt zwala z nóg!

 

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Happier Than Ever" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Happier Than Ever".
Polecamy
Billie Eilish
Billie Eilish - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!