Albumy muzyczne
nowość my future

Billie Eilish my future Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "my future" (Billie Eilish). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Billie Eilish.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-07-31

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "my future".

O albumie

Napisany i nagrany w Los Angeles, wyprodukowany przez FINNEASa, singiel ‘my future’ jest kontynuacją przełomowego debiutanckiego albumu 18-latki ‘WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?’ oraz wydanej na początku 2020 roku przewodniej piosenki do filmu o Jamesie Bondzie ‘No Time To Die.’

 „Napisaliśmy ten utwór na samym początku kwarantanny. Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i wyjątkowa. Dokładnie tam była moja głowa w trakcie jej pisania – pełna nadziei, podekscytowana, z szaloną ilością autorefleksji oraz samorozwoju. Ale w kontekście tego co obecnie dzieje się na świecie utwór nabrał nowego znaczenia. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w nim wartość dla siebie” – napisała Billie w mailu do swoich fanów.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "my future" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "my future".
Polecamy
Billie Eilish
Billie Eilish - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!