Albumy muzyczne
Therefore I Am

Billie Eilish Therefore I Am Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Therefore I Am" (Billie Eilish). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Billie Eilish.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Therefore I Am".

O albumie

Billie Eilish to prawdziwy światowy fenomen. Jej debiutancki album „WHEN WE FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, napisany i wyprodukowany wspólnie z bratem FINNEASEM, stał się sensacją i zgromadził miliony streamów na całym świecie.

WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” był najlepiej sprzedającym się albumem 2019 w USA, jak również najpopularniejszym debiutem amerykańskiego artysty tej dekady. Pochodzący z albumu singiel „bad guy” był pierwszym w karierze numerem jeden Billie w zestawieniu Billboard Hot 100. W Polsce utwór uzyskał diamentowy status.

Eilish jest najmłodszą artystką, która skomponowała i nagrała motyw przewodni do filmu o agencie 007 – „No Time To Die”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Therefore I Am" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Therefore I Am".
Billie Eilish
Billie Eilish - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!