Albumy muzyczne
Echosystem

Hey Echosystem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Echosystem" (Hey). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hey.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Sony BMG
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2005-11-21

O albumie

Nowa płyta „Echosystem" przynosi 13 premierowych utworów. W przeciwieństwie do poprzedniego albumu, na „Echosystemie" jest zdecydowanie bardziej gitarowo i melodyjnie, a momentami wręcz przebojowo. Piosenki zostały opatrzone kapitalnymi, nietuzinkowymi tekstami Kasi. Całość brzmi po prostu jak HEY!

Tytuł albumu jest grą słów ‘echo’ i ‘ekosystem’. Jak wyjaśnia Kasia Nosowska – My gramy i śpiewamy, a słowa i dźwięki pobrzmiewają echem w uszach tych, którzy wraz z nami tworzą pewien specyficzny ekosystem... I wychodzi z tego Echosystem – jedyny system, któremu warto ulec.

Inne wydania tego albumu

Album "Echosystem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Echosystem".
Polecamy
Hey
Hey - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!