Albumy muzyczne
Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan

Hey Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" (Hey). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hey.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-11-06

O albumie

„Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan” to tytuł 10. studyjnego albumu Hey’a.

Na krążku znalazło się 11 premierowych utworów, a gościnnie w jednej z piosenek jako wokalistka i autorka tekstu pojawiła się Gaba Kulka. Oprawę graficzną przygotował Macio Moretti, współpracujący już z zespołem przy wcześniejszych projektach.

Inne wydania tego albumu

Album "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan".

Więcej

Spodobał Ci się album "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku rock, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku rock, płyty z roku 2012, płyty z gatunku rock z roku 2012, polskie płyty z roku 2012, polskie płyty rock z roku 2012, płyty na literę D.
Polecamy
Hey
Hey - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!