Albumy muzyczne
nowość Duch ft. Sarius

Zuza Jabłońska Duch ft. Sarius Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Duch ft. Sarius" (Zuza Jabłońska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Zuza Jabłońska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Duch ft. Sarius".

O albumie

Singiel opowiada o tym, że miłość potrafi uzależniać oraz determinować wszystkie działania w naszym życiu. Jeśli jest szczera z obu stron, to pcha nas do przodu i uzupełnia brakujący element naszej duszy. Jeśli jest toksyczna, to niestety odbiera nam zdrowy rozsądek i powoduje wewnętrzny rozpad naszego własnego ja – komentuje Zuza.

Kiedy dostałem do sprawdzenia pilot utworu wraz z propozycją swojej "roli" do obsadzenia, to od razu złapałem na ten projekt zajawkę. Stylistyka numeru w kwestii muzycznej i lirycznej idealnie trafia w mój gust. Zuza to bardzo sympatyczna i utalentowana dziewczyna, więc super było spędzić wspólny dzień na planie w genialnej atmosferze. A efekt tej kooperacji powinien przypaść słuchaczom do gustu – opowiada o współpracy Sarius.

 

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Duch ft. Sarius" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Duch ft. Sarius".
Polecamy
Zuza Jabłońska
Zuza Jabłońska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!