Artyści, piosenkarze

Życiorys Zuza Jabłońska biografia

  • Data urodzenia: 2003-06-05
  • Miejsce urodzenia: Gdańsk
  • Kraj: -
  • Gatunek: Pop
  • Rola: Piosenkarz
Ocena:

Jesienią 2017 wzięła udział w pierwszej edycji programu TVP2 The Voice Kids. Podczas tzw. „przesłuchań w ciemno” zaśpiewała piosenkę „7 Years” i przeszła do kolejnego etapu, dołączając do drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Zakwalifikowała się do odcinków na żywo i dotarła do finału rozgrywanego 24 lutego 2018, w którym zaśpiewała m.in. autorski singiel „Sami”. Zajęła drugie miejsce w głosowaniu telewidzów, przegrywając z Roksaną Węgiel. 13 kwietnia 2018 w serwisie YouTube ukazał się teledysk do piosenki „Sami”. 14 lipca udostępniła w Internecie cover do piosenki „7 Years” z udziałem Magic of Y. 6 października wydała singiel „Powiedz mi to w twarz”, który nagrała z Janem-rapowanie i Silesem.Piosenka była głośnym sprzeciwem wokalistki wobec problemów z komunikacją międzyludzką oraz zjawiska hejtowania w internecie. W akcję społeczną Powiedz mi to w twarz, zainicjowaną przez piosenarkę, zaangażowały się dziesiątki wykonawców. 24 listopada zaśpiewała utwór w jednym z odcinków 9. edycji programu TVP2 The Voice of Poland. 1 grudnia miał premierę singiel „Święta to czas niespodzianek”, który nagrała z Roksaną Węgiel i 4Dreamers. Dwa dni później w duecie z Czesławem Mozilem i Grajkami Przyszłości wydała singiel „Święta według nas”.

5 kwietnia 2019 wydała singiel „Spacer po linie”. W lipcu została ambasadorką Sprite i dołączyła do kampanii „I Love You Hater”, mówiącej o odpowiadaniu miłością na hejt. 16 sierpnia z utworem „Spacer po linie” wystąpiła podczas 53. Top of the Top Sopot Festival w koncercie Young Choise Awards. 24 stycznia 2020 wystąpiła podczas koncertu charytatywnego Artyści dla Mai, który odbył się w warszawskim klubie „Stodoła”.

W 2020 roku została jedną z bohaterek książki Justyny Sucheckiej "Young Power. 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat".

ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Zuza Jabłońska. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
nowość Psycho
Psycho Zuza Jabłońska
Premiera: 2020-10-09
Ocena:
nowość Duch ft. Sarius
Duch ft. Sarius Zuza Jabłońska
Premiera: 2020-09-24
Ocena:
Powiedz mi to w twarz
Powiedz mi to w twarz Zuza Jabłońska
Premiera: 2018
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!