Albumy muzyczne
Powiedz mi to w twarz

Zuza Jabłońska Powiedz mi to w twarz Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Powiedz mi to w twarz" (Zuza Jabłońska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Zuza Jabłońska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2018-00-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Powiedz mi to w twarz".

O albumie

Powiedz mi to w twarz – singiel polskiej piosenkarki Zuzanny Jabłońskiej, wydany 6 października 2018 nakładem wytwórni Universal Music Polska. Piosenkę skomponowali Patryk Kumór, Małgorzata Uściłowska, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, a słowa napisali Patryk Kumór, Małgorzata Uściłowska, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Jan-rapowanie, Siles.

Do piosenki został zrealizowany oficjalny teledysk, który został opublikowany premierowo 6 października 2018 na kanale „Zuza Jabłońska” w serwisie YouTube. Za jego reżyserię odpowiadała Dawid Ziemba.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Powiedz mi to w twarz" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Powiedz mi to w twarz".

Więcej

Zuza Jabłońska
Zuza Jabłońska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!