Albumy muzyczne
19

Myslovitz 19 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "19" (Myslovitz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Myslovitz.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "19".

Płyta nr 1

  1. 1. 19 - Myslovitz

O albumie

Po „Miłości” „19” to kolejna piosenka z nowej płyty Myslovitz. Niesie ona ze sobą niepokój, poczucie niepewności, ale daje również pierwiastek nadziei, która jest następstwem „Miłości”.

Myslovitz kolejny raz udowadniają, że są uważnymi obserwatorami otaczającego nas świata. Ich odświeżony, rockowy styl cały czas przepełniony jest nostalgią i psychodelią, które charakteryzują ich twórczość od 30 lat.

Liryc video do „19” zrealizował Michał Kopaniszyn, twórca eksperymentalnych projektów audiowizualnych i klipów muzycznych, laureat wielu nagród w dziedzinie designu i grafiki.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "19" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "19".
Myslovitz
Myslovitz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!