Albumy muzyczne
Miłość

Myslovitz Miłość Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Miłość" (Myslovitz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Myslovitz.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-11-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Miłość".

Płyta nr 1

  1. 1. Miłość - Myslovitz

O albumie

„Miłość” to pierwsza piosenka promująca nowy album formacji Myslovitz, który powstaje i jeśli żadna siła niezależna od zespołu nie stanie na przeszkodzie, ukaże się jesienią 2022 roku. Myslovitz wraca po kilku latach odświeżony, pełen rockowej energii, ale i charakterystycznej dla siebie nostalgii i psychodelii. Trzon zespołu od blisko 30 lat stanowi kwartet Przemysław Myszor, Wojtek Powaga-Grabowski, Jacek Kuderski i Wojtek Kuderski, do których dwa lata temu dołączył nowy, charyzmatyczny wokalista Mateusz Parzymięso. Nowy rozdział w historii jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych otwiera właśnie piosenka „Miłość”. Oryginalny, stworzony techniką analogową teledysk do niej zrealizował Pascal Pawliszewski, znany od lat z wielu produkcji multimedialnych dla artystów reprezentujących rozmaite nurty muzyczne.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Miłość" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Miłość".
Polecamy
Myslovitz
Myslovitz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!