Albumy muzyczne
nowość Wszystkie narkotyki świata

Myslovitz Wszystkie narkotyki świata Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Wszystkie narkotyki świata" (Myslovitz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Myslovitz.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-03-03

O albumie

Dziesiąty album studyjny Myslovitz „Wszystkie narkotyki świata” ukaże się 3 marca 2023. Materiał ukaże się w wersji CD i na 180 gramowym winylu, będzie także dostępny w serwisach streamingowych.

To nie koniec dobrych wiadomości dla wielbicieli muzyki zespołu z Mysłowic. Zespół z okazji 30-lecia istnienia i w związku z premierą nowego albumu wyrusza w b

Myslovitz wraca po latach z nowym wydawnictwem odświeżony, pełen rockowej energii, ale i charakterystycznej dla siebie nostalgii i psychodelii. Trzon zespołu stanowi kwartet: Przemysław Myszor, Wojtek Powaga-Grabowski, Jacek Kuderski i Wojtek Kuderski, do których dwa lata temu dołączył nowy, charyzmatyczny wokalista Mateusz Parzymięso. Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach, ma w swoim dorobku 10 albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Dla ciebie”, „My”, „Chłopcy”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown”, „Z twarzą Marilyn Monroe” i wiele innych na stałe rozgościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wszystkie narkotyki świata" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wszystkie narkotyki świata".

Więcej

Polecamy
Myslovitz
Myslovitz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!