Koncert
WaluśKraksaKryzys

WaluśKraksaKryzys

  • 2022-10-14, , godzina 20:00
  • Ostrów Wielkopolski

Wystąpili

Opis

Artysta o trasie: 

„Witam, tu WaluśKraksaKryzys. tę wiadomość kieruję do mediów w celu promowania trasy promującej romantyczny styl życia. mam 26* lat, gram na gitarze, śpiewam, piszę, tworzę, marzę od lat 10 albo trochę dłużej. lubię dobre filmy, dobre książki, dobre jedzenie, sport i bardzo dobre filmy.  na co dzień skupiam się na tworzeniu podkładów muzycznych, pisaniu tekstów, okazjonalnie na fotomodelingu i dążeniu do szczęścia. niedawno odkryłem w sobie pierwiastek πr2 czyli: (pi-erwiastek romantyczny)(pi-erwiastek romantyczny) = pierwiastek romantyczny do kwadratu = dużo romantycznych idei. szczęśliwie się składa, że nagrałem dwie płyty, które w mojej subiektywnej ocenie, emanują romantyzmem. w wyniku intensywnego procesu autorefleksji dochodzę do wniosku, że trasa promująca romantyczny styl życia, to dobry pomysł i kto wie… może za 10 lat trasa promująca romantyczny.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "WaluśKraksaKryzys"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Rock, koncerty Rock na dziś, koncerty Rock jutro, koncerty Rock w tym tygodniu, koncerty Rock na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
The Legend of Rock Symphonic zapraszają na 2 koncerty

Wiemy w których miastach zapanowano widowisko.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!