Koncert
Tulia (Nie)Tylko Świątecznie

Tulia (Nie)Tylko Świątecznie

  • 2022-12-09, , godzina 20:00
  • 80 zł (Tulia (Nie)Tylko Świątecznie - NOWA DATA)
  • Stargardzkie Centrum Kultury, Stargard

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncerty zespołu  Tulia, okrzykniętego ,,objawieniem polskiej sceny muzycznej". Tulia bilety na koncerty już w sprzedaży!

Tulia koncerty 2022

  • ZMIANA DATY: Stargard Szczeciński - 09.12.2022, Sala nr 1 Stargardzkiego Centrum Kultury |przeniesiony z 28.01.2022

Tulia (Nie)Tylko Świątecznie

Koncert zespołu Tulia to zaproszenie do wyjątkowego, zimowego, muzycznego świata niepowtarzalnych głosów trzech wokalistek. Niezwykła wrażliwość, oryginalne podejście do muzyki i poruszanie się w niej swo

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tulia (Nie)Tylko Świątecznie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!