Koncert
Roztańczony Radzymin

Roztańczony Radzymin

  • 2022-05-15, , godzina 14:00
  • 30 zł (Roztańczony Radzymin)
  • Targowisko w Radzyminie, Radzymin

Bilety

Opis

Zapraszamy na największą Galę Muzyki Disco w Powiecie Wołomińskim - Roztańczony Radzymin! Już 15 maja 2022 roku na Targowisku w Radzyminie zagra 13 zespołów! Roztańczony Radzymin bilety już dostępne. 

 

Wydarzenie poprowadzi Edyta Folwarska i Arek Braxton. Impreza została podzielona na Strefę Muzyki,Strefę Wesołego Miasteczka, Strefę Gastronomii, Strefę Piwa oraz Strefę Fun.

 

Bilet na Strefę FUN upoważnia do: robienia zdjęć z wykonawcami , możliwość otrzymania autografu od wykonawców, wejścia bez k

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Roztańczony Radzymin"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Griff i Sigrid wydały wspólny singiel "Head on Fire" [WIDEO]

Dwie utalentowane wokalistki Griff i Sigrid, połączyły siły we wspólnym singlu.

Meat Loaf
Nie żyje Meat Loaf. Zmarł w wieku 74 lat

Kim był i skąd możemy go znać?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!