Koncert
Rock for People 2022

Rock for People 2022

  • 2022-06-15, do 2022-06-18
  • Hradec Kralove - Czechy

Wystąpią

Opis

Długo oczekiwana największa edycja festiwalu Rock for People zbliża się wielkimi krokami. Czterodniowy festiwal odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2022 r. W tym roku organizator zapowiada gwiazdy światowego forumatu w postaci Green Day, Biffy Clyro, Fall Out Boy czy Royal Blood, ale obiecuje też wiele muzycznych niespodzianek. Na Rock for People każdy znajdzie coś dla siebie. Fani moshpitów docenią takie zespoły jak IDLES, slowthai, KennyHoopla, August Burns Red i Of Mice & Men, wśród gwiazd rocka Sum 41, Skillet, Weezer, You Me At Six, Black Veil Brides i Don Broco. Alternatywna scena muzyczna reprezentuje Wolf Alice, beabadoobee czy gwiazdy popu MØ i Two Feet.

Oprócz koncertów 26. edycja festiwalu oferuje szeroki wachlarz zajęć artystycznych i towarzyszących na wyjątkowej przestrzeni lotniska – wykłady, warsztaty, teatr, pokazy filmowe, zajęcia sportowe i nie tylko.

Rock for People to jeden z najważniejszych europejskich festiwali i częsty przystanek światowych gwiazd podczas ich letniej trasy koncertowej po Europie. Uczestnicy festiwalu mogą spodziewać się 9 scen z ponad 100 występami muzycznymi i towarzyszącym programem artystycznym.

Festiwal odbędzie się w wielofunkcyjnym kompleksie Park 360, który znajduje się na wyjątkowym lotnisku przemysłowym, posiada osiem hangarów. Organizatorzy festiwalu dbają również o środowisko, starają się zmniejszyć z użycie węgla, wykorzystując energię słoneczną i inne źródła odnawialne. W 2021 roku na festiwalu Rock for People Hope zadebiutowała scena napędzana wodorem. Kampus festiwalu ma być neutralny dla klimatu i samowystarczalny energetycznie do 2030 roku.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Decapitated wydaje nowy album "Cancer Culture" [WIDEO]

To już ósmy studyjny album zespołu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!