Koncert
Pasja - Muzyka z filmu Mela Gibsona transmisja LIVE

Pasja - Muzyka z filmu Mela Gibsona transmisja LIVE

  • 2023-03-26, , godzina 19:00
  • 50 zł (PASJA - Muzyka w filmu Mela Gibsona - transmisja live)

Bilety

Opis

Dziś, bez wychodzenia z domu możesz zobaczyć i usłyszeć koncert w jakości lepszej niż na żywo. Najwyższa jakość, przestrzenne brzmienie oraz otaczający Cię dźwięk! Pasja - Muzyka z filmu Mela Gibsona bilety na transmisję LIVE już dostępne.

Ograniczenie wiekowe wydarzenia: 15+

Pasja Mela Gibsona

"Pasja" Mela Gibsona to nie tylko arcydzieło filmowe i muzyczne, uznane za jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych wszechczasów. To przede wszystkim niezwykle silne przeżycie emocjonalne. Doświadczyły

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Pasja - Muzyka z filmu Mela Gibsona transmisja LIVE"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Riverside zapowiada nowy album "ID.Entity' [WIDEO]

29 listopada 2022 zespół zaprezentował nowy singiel "Self - Aware".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!