Koncert
Mighty Sounds 2019

Mighty Sounds 2019

  • 2019-07-12, do 2019-07-14
  • Tábor (Czechy)

Wystąpią

Opis

15. edycja czeskiego festiwalu w klimacie hardcore, punk, ska i reggae

Czy jest na świecie inny festiwal, na którym przez trzy dni i nocemocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u zwinnie przeplatają się ze skocznymi rytmami ska, jamajskim reggae i rock’n’rollem? Piętnasta edycja Mighty Sounds odbędzie się w dniach12-14 lipca 2019 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze.

Znamy już pierwszych artystów Mighty Sounds 2019! Swój udział potwierdzili m.in. pionierzy nurtu crossover, niesamowity żywioł i kapitalna energia - amerykańska formacja  Dog Eat Dog! Muzycznych doznań zapewni też kultowa amerykańska formacja punkowaThe Casualties!Wszyscy fani bałkańskiego folku także będą usatysfakcjonowani bowiem w line-upie znaleźli się Bośniacy z Dubioza Kolektiv! W czeskim Táborze pojawi się także grupa Los Fastidios- melodyjny włoski streetpunk z elementami ska! W line-upie ponadto m.in. Moscow Death Brigade, czyli hardcore/rap z Rosji, Mono & Nikitamanoraz Mute!  Lista wykonawców będzie się sukcesywnie wydłużać, tak by w lipcu zapełnić kilka festiwalowych scen od samego startu imprezy, aż po ostatnią koncertową noc.

Jak zwykle czekać będzie na Was kilka scen koncertowych, namioty z muzyką elektroniczną, dziesiątki niezależnych stoisk i wiele innych atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych. 

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
8. Festiwal Wschody - Mikromusic
8. Festiwal Wschody - znamy gwiazdy piosenki artystycznej Lublin

Usłyszymy m. in. zespół Mikromusic z przedpremierowym materiałem.

Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!