Koncert
Mazury Hip Hop Festiwal 2018

Mazury Hip Hop Festiwal 2018

  • 2018-07-21
  • 130, 60
  • Twierdza Boyen, Giżycko, Giżycko

Opis

Zapraszamy na 17-tą edycję Mazury Hip Hop Festiwalu w Gizycku. Spotkajmy sie po raz kolejny w Twierdzy Boyen na najstarszym hip-hopowym festiwalu w Polsce. W 2018 roku widzimy się w dniach 19-21 Lipca - bilety już w sprzedaży!   Mazury Hip-Hop Festiwal line-up: 19.07 - O.S.T.R., Quebonafide, W.E.N.A., Dwa Sławy, Kuban, Bedoes 20.07 - Kękę, Paluch, Otsochozi, Sarius, Malik Montana, Young Igi,  21.07 - Kali, Tede, Don Guralesko, TenTypMes, Szpaku   Prowadzenie: MUFLON - Jakub Rużyłło, EMATEI - Mateusz Natali Gramofony: DJ Abdool   Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa odbywa się zawsze w samym środku lata, każdorazowo gromadząc w murach zabytkowej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

Na piękną 17-letnią tradycję festiwalu składają się niezapomniane występy czołówki (nie tylko polskiego) hip-hopu. Kultowy status MHHF potwierdza stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, która przyjeżdża do Giżycka dosłownie z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też unikalna atmosfera wydarzenia i magiczny mikroklimat stolicy polskiego żeglarstwa, położonej pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Wiedzą o tym dobrze wszyscy, którzy mieli okazję spędzić ten wyjątkowy czas w gościnnych progach Twierdzy Boyen. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twoich znajomych. Obierz kurs na Giżycko! Mazury Hip Hop Festiwal 2018 bilety dostępne na eBilet.pl - zapraszamy!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Mazury Hip Hop Festiwal 2018"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Giżycko, koncerty Giżycko na dziś, koncerty Giżycko jutro, koncerty Giżycko w tym tygodniu, koncerty Giżycko na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sylwester w Krakowie
Quebonafide, Otsochodzi i KAMP! gwiazdami Sylwestra w Krakowie Kraków

Sprawdź, jacy artyści będą żegnać 2018 rok na Rynku Głównym w Krakowie.

Tede
Tede zagra w Czersku

Artysta wystąpi 22 grudnia 2018 w ramach #NOJItour.

Konkurs Ziaja