Koncert
Jary Oddział Zamknięty

Jary Oddział Zamknięty

  • 2023-03-02, , godzina 20:00
  • 89 zł (Jary Oddział Zamknięty | NOWA DATA)
  • Kompleks Scena Cegielnia, Radzymin

Bilety

Opis

Jary Oddział Zamknięty w Radzyminie! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 2 marca 2023 (NOWA DATA - pierwotny termin 21.10.2022) na deskach Sceny Cegielnia. Jary Oddział Zamknięty bilety już w sprzedaży.

 

UWAGA: Wszystkie bilety zakupione na wydarzenie w pierwotnym terminie, zachowują swoją ważność!

O zespole Jary Oddział Zamknięty 

Krzysztof JARY Jaryczewski założył z Jarkiem Szlagowskim ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Dołączył do nich Wojtek Łuczaj-Pogorzelski i Paweł Mścisławski. Jaryczewski nagrał z ze

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jary Oddział Zamknięty"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Adam Lambert zapowiada nowy album "High Drama" [AUDIO]

Nominowany do Grammy supergwiazdor Adam Lambert przedstawia nowy singiel.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!